درباره ما


شرکت افق تحول سپاهان با علامت اختصاری OTS  در سال 1388 در زمینه توسعه و ساخت تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی با نگرش و رویکرد به تکنولوژی های نو و استفاده از ابزار مهندسی ارزش در جهت هم افزائی دانش و بهره وری در حوزه صنعت نفت و گاز تاسیس گردید.

شرکت افق تحول سپاهان (OTS) نماینده تام الاختیار شرکت “توربولنت نوست” در ایران بوده و به عنوان تامین کننده در وندور شرکت ملی گاز ایران قرار دارد.

با توجه به استفاده از ابزار مهندسی ارزش و تکنولوژی های جدید این شرکت تاکنون موفق به رفع برخی نیازهای صنایع منجمله موفق به ساخت قطعات رگولاتور های خاص صنعتی شده است . همچنین اشکالات فنی عدیده ای را در مورد ایستگاه های گاز نصب شده در صنایع را برطرف نموده و در مورد انتخاب تجهیزات گازی و خرید آن به صنایع نیروگاهی و فولاد و شرکت های پتروشیمی خدمات فنی لازم و مشاوره ای را ارائه نموده است.

شرکت افق تحول سپاهان علاوه بر تسلط فنی و اصول مهندسی تجهیزات صنعت نفت و گاز درزمینه تولید این تجهیزات دارای تجربه بالا می باشد لذا این موضوع باعث ایجاد توانمندی بازرگانی با رعایت مسائل اقتصادی کیفی و فنی و سرعت بالا در تامین شده است.

موجب خرسندی مجموعه افق تحول سپاهان خواهد بود که بتوان کمکی در رفع نیازهای فنی ، مشاوره ای ، ساخت و تامین کالای شما انجام دهد.