ماژول ترانسمیتر دما و رطوبت

ماژول ترانسمیتر دما و رطوبت DL-100TM485-G  دارای قابلیت اندازه گیری، ثبت و نمایش مقادیر دما و رطوبت با دقت بالا و ارسال اطلاعات تحت پروتکل مدباس (Modbus) است. این ماژول از سنسور SHT31 برای اندازه گیری این پارامترها بهره می برد.

ماژول DL-100TM485-G با بهره گیری از سنسور SHT31 ساخت شرکت sensirion توانایی اندازه گیری مقادیر دما با دقت 0.3°C و رطوبت با دقت 3%RH را دارد. مقادیر اندازه گیری شده به صورت متناوب روی LCD گرافیکی این ماژول نمایش داده می شوند، همچنین با ارتباط RS48 تحت پروتکل مدباس (Modbus) این مقادیر قابلیت ارسال به PC یا RTU را دارند. قابلیت برنامه پذیری دیجیتال از طریق Modbus به این دستگاه امکان تغییر در آدرس ID پیشفرض شبکه و دسترسی به رجیسترهای حاوی اطلاعات لحظه ای دما و رطوبت را می دهد، همچنین با استفاده از آیسی حافظه موجود در دستگاه امکان ذخیره خودکار و دسترسی به اطلاعات مقادیر دما و رطوبت در بازه های زمانی قابل برنامه ریزی وجود دارد. ساخت فیزیکی این ماژل تحت استاندارد IP68 کارکرد بدون اشکال در اندازه گیری را در مجاورت محیط های مرطوب و پرگرد و غبار ممکن می سازد. این ماژول امکان نصب بر روی ریل های صنعتی و یا توسط پیچ را دارد. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان شبکه کردن چندین دستگاه

 • پوشش مناسب جهت حفاظت سنسور

 • دقت اندازه گیری بالا

 • ورودی و خروجی دیجیتال قابل برنامه ریزی

موارد کاربری صنعتی:

اتوماسیون صنعتی _ اتوماسیون خانگی _ صنایع کشاورزی و گلخانه _ انبارها _ مرغداری _ صنایع غذایی و پخت نان

مشخصات فنی:

Communication: Non-isolated RS485

Supply Voltage: +10Vdc – 30Vdc

Operating Temperature: -20 _ 70°C

Temperature Accuracy: 0.3°C

Humidity Accuracy: 3%RH

ماژول شعله یاب (Flame Detector)

ماژول شعله یاب C10807 با بهره گیری از سنسور فوق العاده حساس R2868 ساخت شرکت HAMAMATSU ژاپن، امکان تشخیص شعله در فواصل دور و نزدیک، جهت بازرسی و مانیتورینگ سیستم های احتراق و مشعل ها را فراهم می آورد.

این ماژول یک آشکارساز اشعه ماوراء بنفش است که از ترکیب اثر فوتوالکتریک فلز و تکثیر گاز استفاده می کند. طیف حساسیت محدود 185 تا 260 نانومتر و عدم حساسیت به نور مرئی محیط از ویژگی های مطلوب کاری این ماژول است . برخلاف آشکارسازهای مبتنی بر نیمه هادی ، سنسور مورد استفاده نیاز به فیلترهای اضافه نوری ندارد که استفاده از آن را آسان خواهد کرد. سنسور چشمی این ماژول از حساسیت زاویه ای گسترده ای برخوردار است و می تواند با اطمینان و به سرعت تشعشعات ضعیف ماوراء بنفش ساطع شده از شعله را به دلیل استفاده از صفحه فلزی کاتدی شناسایی کند (به عنوان مثال می تواند شعله فندک را در فاصله بیش از 5 متری تشخیص دهد). طراحی پیشرفته مدار الکترونیکی واسط امکان حذف نویزها و تداخلات تصویری را جهت بهبود صحت تشخیص فراهم می آورد. این ماژول برای استفاده در آشکارسازهای شعله و آلارم های هشدار آتش مناسب است و همچنین در تشخیص پدیده های تخلیه نامرئی کرونا و آرک در خطوط انتقال ولتاژ بالا کارایی دارد.

موارد کاربرد:

 • تشخیص شعله در مشعل های گازی یا نفتی

 • سیستم های اعلام حریق

 • مانیتورینگ احتراق در مشعل ها

 • بازرسی نشت اشعه ی ماورابنفش

 • تشخیص آرک و تخلیه الکتریکی

مشخصات فنی:

Supply Voltage: 12 – 24Vdc

Output Signal: Open Collector up to VCC

Sensitivity: 5000 min-1

Spectral Response: 185 to 260nm

Operating Temperature: -20 _ 60°C

 

کنتورگاز آلتراسونیک فشار پایین UFG – F – C

شرکت افق تحول سپاهان (OTS) نماینده تام الاختیار شرکت “توربولنت نوست” در در بحث کنتور آلتراسونیکدر ایران بوده و به عنوان تامین کننده در وندور شرکت ملی گاز ایران قرار دارد. یکی از تجهیزات تولیدی شرکت توربولنت نوست که در لیست وندور می باشد، کنتورگاز آلتراسونیک فشار پایین UFG – F – C است که بصورت COMPACT همراه با فلو کامپیوتر روی کنتور طراحی شده است.

این کنتورها  با Rang ability   بالا Qmin/Qmax=1/200 جایگزین مناسبی برای کنتورهای توربینی تا سایز4″ می باشد و دارای ویژگیهای زیر می باشد:

 • این نوع کنتور تا پنج سال نیاز به کالیبراسیون و تعویض قطعه ندارد.
 • دقت کنتور:

 0.01Qmax< Q < Qmax                                         ±1%

 Qmin< Q < 0.01Qmax                      ±2%

 • طراحی این کنتور با حداقل طول مستقیم بوده و توانایی اندازه گیری حداقل دبی را دارد.
 • گاز عبوری از کنتور نیاز به فیلتراسیون ندارد.
 • می توان به جای دو رن میترینگ یک عدد کنتور آلتراسونیک کم فشار نصب و تعدادی از اقلام و تجهیزات نصب شده در ایستگاه میترینگ را حذف نمود.
 • این کنتور در سایزهای 2″ تا 3″ و 4″ تولید و ارائه می گردد.
 • حداکثر فشار کار این کنتورتا 16bar می باشد (شرایط خاص 25 bar).

برای درخواست این محصول لازم است فرم مشخصات مورد نیاز تکمیل گردد.