درباره ما

شرکت افق تحول سپاهان با علامت اختصاری  OTS در سال 1388 در زمینه توسعه و ساخت تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی با نگرش و رویکرد به تکنولوژی های نو و استفاده از ابزار مهندسی ارزش در جهت هم افزائی دانش و بهره وری در حوزه صنعت نفت و گاز تأسیس گردید.

شرکت افق تحول سپاهان (OTS) نماینده تام الاختیار شرکت “توربولنت نوست” (TURBOLENTNOST) در ایران در حوزه کنتور های آلتراسونیک و دستگاه پرتابل کالیبراسیون کنتورهای گاز خانگی بوده و به عنوان تأمین کننده در وندور شرکت ملی گاز ایران و ep  قرار دارد.

با توجه به استفاده از ابزار مهندسی ارزش و تکنولوژی های جدید ، این شرکت تاکنون موفق به رفع برخی نیازهای صنایع مانند ساخت قطعات رگولاتورهای خاص صنعتی شده است . همچنین اشکالات فنی عدیده ای در حوزه ایستگاه های گاز نصب شده در صنایع را برطرف نموده و در مورد انتخاب تجهیزات گازی و خرید آن به صنایع نیروگاهی و فولاد و شرکت های پتروشیمی خدمات فنی لازم و مشاوره ای را ارائه نموده است.

شرکت افق تحول سپاهان علاوه بر تسلط فنی و اصول مهندسی تجهیزات صنعت نفت و گاز ،  درزمینه تولید این تجهیزات نیز دارای تجربه ی بالا می باشد. لذا این موضوع باعث ایجاد توانمندی بازرگانی با رعایت مسائل اقتصادی کیفی و فنی و سرعت بالا در تأمین شده است.

موجب خرسندی مجموعه افق تحول سپاهان خواهد بود که بتواند کمکی در رفع نیازهای فنی ، مشاوره ای ، ساخت و تأمین کالای شما انجام دهد.