درباره ما

آنچه درباره ما باید بدانید

شرکت افق تحول سپاهان در سال 1388 به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه ی نفت، گاز، پتروشیمی تاسیس گردید.

طراحی ایستگاه های تقلیل فشار گاز

با توجه به اینکه فشار گاز تولیدی در پتروشیمی ها و پالایشگاته ها بالا می باشد برای مناطق مصرفی به طراحی و ساخت ایستگاه های تقلیل فشار نیاز خواهیم داشت.

راجب ما بیشتر بدانید

معرفی مختصر

شرکت افق تحول سپاهان با علامت اختصاری  OTS در سال 1388 در زمینه توسعه و ساخت تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی با نگرش و رویکرد به تکنولوژی های نو و استفاده از ابزار مهندسی ارزش در جهت هم افزائی دانش و بهره وری در حوزه صنعت نفت و گاز تأسیس گردید.

نمایندگی

شرکت افق تحول سپاهان (OTS) نماینده تام الاختیار شرکت “توربولنت نوست” (TURBOLENTNOST) در ایران در حوزه کنتور های آلتراسونیک و دستگاه پرتابل کالیبراسیون کنتورهای گاز خانگی بوده و به عنوان تأمین کننده در وندور شرکت ملی گاز ایران و ep  قرار دارد.

رفع نیازهای کشور

با توجه به استفاده از ابزار مهندسی ارزش و تکنولوژی های جدید ، این شرکت تاکنون موفق به رفع برخی نیازهای صنایع مانند ساخت قطعات رگولاتورهای خاص صنعتی شده است . همچنین اشکالات فنی عدیده ای در حوزه ایستگاه های گاز نصب شده در صنایع را برطرف نموده و در مورد انتخاب تجهیزات گازی و خرید آن به صنایع نیروگاهی و فولاد و شرکت های پتروشیمی خدمات فنی لازم و مشاوره ای را ارائه نموده است.

شرکت افق تحول سپاهان علاوه بر تسلط فنی و اصول مهندسی تجهیزات صنعت نفت و گاز ،  درزمینه تولید این تجهیزات نیز دارای تجربه ی بالا می باشد. لذا این موضوع باعث ایجاد توانمندی بازرگانی با رعایت مسائل اقتصادی کیفی و فنی و سرعت بالا در تأمین شده است.

موجب خرسندی مجموعه افق تحول سپاهان خواهد بود که بتواند کمکی در رفع نیازهای فنی ، مشاوره ای ، ساخت و تأمین کالای شما انجام دهد.

طراحان باتجربه

استفاده از مهندسان طراح با استعداد و باتجربه در زمینه طراحی صنعتی و نقشه کشی این شرکت را در زمره شرکت های دانش بنیان صنعتی قرار داده است.

تجهیزات دقیق

استفاده از تجهیزات دقیق در ساخت قطعات تضمین کیفیت محصول را ارائه می دهد.

دارای وندور لیست شرکت ملی گاز ایران

شرکت افق تحول سپاهان با توجه به ازمایش های متعددی که بر روی قطعات توسط ازمایشگاه های مورد اعتماد IGS انجام گرفته و صلاحیت های اتخاذ شده جزء وندورلیست شرکت ملی گاز ایران در زمینه های مختلف می باشد.

Scroll to Top